چگونه  میتوانم از طریق یک لبتاپ یا یک موبایل کسب درآمد کنم؟؟

این سوالی است که همیشه وقتی نیم نگاهی به لبتاب خودمان می اندازیم و بعد از کلی گشت و گذار  بی نتیجه در وبسایتها و وبلاگها  از خود میپرسیم .شاید در بعضی از وبسایتها  با درخواست یک هزینه میخواهند از شما پول بگیرند و مطالب کپی شده ایی را که شما قیلا آنها را مطالعه کردید در اختیار شما بگذارند شاید هم شما از جمله کسانی باشید که هزینه هایی صرف این جور پیشنهادها کرده ایید و بی نتیجه و سرخورده از این همه تلاش بیهوده به این نتیجه رسیدید که هیچ راهی وجود ندارد و بعضا" فقط یک شعار یا یک ی بوده که هزینه ایی از شما دریافت کنند .و بقول معروف شما رو بتیغند .

اما براستی راهی وجود دارد؟؟

این سوال بستگی به شما دارد. وجود دارد اگر واقعا بخواهید این اولین قدم شماست 1(خواستن).

ما فرض میکنیم که شما میخواهید اما سوال اینجاست چگونه؟؟

شما که قبلا در این راه وقت گذاشتید هزینه صرف کردید اما نتیجه ایی برای شما در بر نداشت. خوب همه ما در زندگی خیلی از مسیرها رو اشتباه طی کردیم و دوباره برگشتیم. راههای دیگری رو رفتیم و شاید باز در آنها مسیر را اشتباه طی کردیم اما در کنار همه این اشتباهات تجربه کسب کردیم. شما هم مطمئنن تجربه کسب کرده اید.اینجا ما راهی را معرفی میکنیم که نه خبری از خرید پکیج هست نه اتلاف وقت.اینجا فقط باید شامه اقتصادی داشته باشید که آنهم شما با کمی مطالعه و تحلیل آن را بدست میاورید.فقط کافی است مو به مو با ما همراه باشید.ما شما را به بازارهای جهانی معرفی میکنیم.که با حداقل سرمایه به مبلغ 10 دلار که متعلق به خودتان است.شروع به تجارت میکنید. شما در این وبلاگ  یاد میگیرید که چه ارزی را چه وقت بخرید و کی بفروشید. و چگونه این ارز را تبدیل به ریال کنید و چگونه آن را به حساب شخصیتان واریز کنید.ما اینجا از شما یک (trader) معامله گر ارز میسازیم.که با تحلیل های بموقع و بجا نسبت به خرید یا فروش ارز از طریق بروکرهای (broker)مطرح جهان اقدام کنید.هیچ نامید نشوید خود من تا دو ماه پیش حتی نمیدانستم این اصطلاحات چی هست اصلا بروکر چیه اما با کمی مطالعه و ریسک بموقع و حساب شده مبالغ قابل توجهی را کسب کردم.البته در کنار چند دوست خوب و با تجربه که انگار خداوند آنها را سر راه من قرار داد. وارد اینکار شدم در حال حاضر من الان صندوقدار یک فست فود هستم   .و بعنوان شغل دوم این کار رو انتخاب کردم.اما نقطه جالب اینجاست که من در عرض 13 روز یک میلیون ویکصد پنجاه هزار تومان درآمد کسب کردم ان هم با سرمایه اولیه 10 دلاری در بروکرOLMPY Trad شرکت کردم جالبه که اولین معامله ای که انجام دادم به مبلغ یک دلار و مدت زمان 5 دقیقه که پیش بینی من اشتباه در آمد و یک دلار از سرمایه من کم شد.اما امروز خدا رو شکر میکنم به یک استراتژی خواص خودم رسیدم و میدونم چطور و در چه زمانی بخرم یا بفروشم معامله یک دلار 2 ماه پیش من .امروز به سقف 40 دلار رسیده. و درآمد من بمراتب از حقوق شغل اولم بیشتر است و کنترل خوبی بروی خودم دارم طمع نمیکنم. ریسک بیجا نمیکنم صبور هستم و بصورت تکنیکال قدمهامو تو بروکر برمیدارم همه اینها رو مدیون تجربیات خودم میدانم . و حاضرم انها را در اختیار دوستان خوبم بزارم. همه ما حق خوب زندگی کردن را داریم بشرطه اینکه بخواهیم و یقین دارم که اگر به دیگران کمک کنم مطمئنن خداوند رزق و روزی بیشتری به من خواهد داد. و در معاملاتم مرا همراهی خواهد کرد.آمین

xcheng 98 یک صرافی و کارگزار معتبر

یکی از صرافیهای  معتبر  داخل کشور که خدمات خوبی از نظر شارژ حساب olmpy tread و خرید و فروش ارز دیجیتالی که از سود بدست آمده از المپ ترد را برای شما ارائه میدهد. سایت ایکس چنج 98  میباشد که علاوه بر اینکه برای شما یک حساب مجازی که همه بانکهای جهانی را ساپورت میکنه و شما میتوانید خیلی راحت  و بدون دقدقه فکری نسبت به خرید یا فروش ارز حقیقی و دیجیتالی اقدام کنید یا حساب خود را در المپی ترد شارژ کنید یا درخواست واریز سود خود را از المپی ترد  بکنید و سپس در خود سایت اونو تبدیل به یک پول واقعی  و در نهایت واریز به حساب بانکی شما میشود. جهت ثبت نام  دراین سایت  به لینک زیر مراجعه کنید .

xchange 98

تحولی در امور بانکداری دیجیتال

مشخصات

آخرین جستجو ها